PODZIĘKOWANIA

W imieniu własnym i wszystkich dzieci uczestniczących w projekcie We Love Folk – Angielski na Ludowo bardzo serdecznie dziękujemy Fundacji Nida i Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności za umożliwienie nam rozwijania swoich pasji w bardziej atrakcyjny i interesujący sposób dzięki nowym materiałom i sprzętom, które uatrakcyjniały nasze zajęcia języka angielskiego i działań ludowych.

Dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej za podjęcie wyzwania prowadzenia projektu i pomoc w kwestiach formalnych.

Dziękujemy wydawnictwu Macmillan za wsparcie w postaci pomocy dydaktycznych w trakcie trwania projektu jak również nagrody na zakończenie.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaufanie i pomoc przy organizacji imprez dla mieszkańców naszej miejscowości gdzie prezentowaliśmy swoje nowe umiejętności.

Dziękujemy wszystkim którzy pomogli nam wyjechać nad morze i skorzystać z lokalnych atrakcji. Dziękujemy zespołowi Da Capo al Fine za wspólne warsztaty i świetną zabawę.

Dziękujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w projekcie za ich zaangażowanie i entuzjazm z jakim podchodziły do wszystkich zajęć językowych i ludowych, za ich ciekawość i otwartość, za piękne prace i systematyczną naukę.

Dzięki projektowi We Love Folk – Angielski na Ludowo, dostaliśmy nowej energii i motywacji do dalszej nauki języka angielskiego i dzielenia się naszą dumą z polskiej tradycji ludowej z innymi.

Serdecznie Dziękujemy!

Elżbieta Bajon – koordynator projektu, instruktor ludowy
Anna Parr-Modrzejewska – nauczyciel języka angielskiego

       We Love Folk!!!